Over ons

Wie, wat waar in het CMU-bestuur

Wie zijn de bestuursleden van CMU? Wie is wie en wie doet wat? En hoe u ze kunt bereiken…

Arjan Kleuver

Voorzitter
Toekomst en onderzoek
voorzitter@cmutrecht.nl
tel: 06-42679066
Onafhankelijk

Tom Broekman

Secretaris/Penningmeester
Openbare ruimte
tombroekman@broekmanderodewinkel.nl
tel: 06-20738393
VCOC
Thom Broekman - De Rode Winkel

Marjolein Veenhof

Bestuurslid
Openbare Ruimte
e-mail: marjoleinveenhof@gmail.com
tel: 06-52824200
Ondernemers Vredenburgkwartier
Punte Juwelier

Maryse Francois

Bestuurslid
Marketing
maryse@dewinkelvansinkel.nl
tel: 06-54304489
Koninklijke Horeca Midden Nederland, Utrecht Centrum
Winkel van Sinkel

Marco Grob

Bestuurslid
Marketing
e-mail: mgrob@centraalmuseum.nl
tel: 06-29621952
Stichting het Utrechts Museumkwartier
Centraal Museum

Eva Aertssen

Bestuurslid
Toekomst en onderzoek
eva.aertssen@vastned.com
tel: 06-44995127
VCOC
Vastned Management BV

Jan Hagenouw

Bestuurslid
Bereikbaarheid
e-mail: jan@hagenouw.net
tel: 06-54312512
Belangenvereniging Hoog Catharijne
Hagenouw Eten & drinken

Rinus Griep

Adviseur
Bereikbaarheid
e-mail: rinus.griep@klepierre.com
tel: 06-31911188
Belangenvereniging Hoog Catharijne
Klepierre

Johan Kampinga

Bestuurslid
Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers
e-mail:
06-
Overige ondernemers centrum
HEMA
Hans Berkhuijsen

Hans Berkhuijsen

Bestuurslid
Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers
e-mail: utrecht@oilvinegar.nl
06-53964823
Overige ondernemers centrum
Oil&Vinegar

Organisatie

Het bestuur van CMU wordt ondersteund door een kleine uitvoeringsorganisatie. In de uitvoeringsorganisatie zitten de aanspreekpunten voor de verschillende centrumkwartieren en de aandachtsgebieden van CMU.

Jeroen Roose-van Leijden

Centrummanager
centrummanager@cmutrecht.nl
tel: 06-39719777
CMU

Jacqueline Bots

Centrumcoach
e-mail: centrumcoach@cmutrecht.nl
tel: 06-33011991
CMU

Thijs-Jan Lanning

Communicatie
e-mail: tj@lawinecommunicatie.nl
tel: 06-16616185
Lawine Communicatie

Corneel Jonkers

Vastgoedoperator
e-mail: corneel@projectbo.nl
06-41010217
Project Bo

Financiering CMU

CMU wordt gefinancierd uit middelen die afkomstig van de stichting Ondernemersfonds Utrecht. Via de OZB-heffing niet woningen draagt u als ondernemer bij aan dit fonds. Als CMU hebben wij trekkingsrecht voor het centrum en dat vormt de basis om onze activiteiten te kunnen betalen. Meer informatie over het ondernemersfonds is te vinden op de website van de stichting Ondernemersfonds Utrecht.