Bestuur en organisatie

Centrummanager Jeroen Roose-van Leijden

Jeroen Roose-van Leijden

Centrummanager
Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers
centrummanager@cmutrecht.nl
tel: 06-39719777
HISA

Arjan Kleuver

Voorzitter
Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers; Toekomst en onderzoek
voorzitter@cmutrecht.nl
tel: 06-42679066
Onafhankelijk

Tom Broekman

Secretaris/Penningmeester
Openbare ruimte
tombroekman@broekmanderodewinkel.nl
tel: 06-20738393
VCOC
Thom Broekman - De Rode Winkel

Maryse Francois

Bestuurslid
Marketing
maryse@dewinkelvansinkel.nl
tel: 06-54304489
Koninklijke Horeca Midden Nederland, Utrecht Centrum
Winkel van Sinkel

Joyce Verdijk

Bestuurslid
Marketing
joyce.verdijk@debijenkorf.nl
tel: 06-11687466
Grootwinkelbedrijven Utrecht centrum
De Bijenkorf

Hilko Hartog

Bestuurslid
Toekomst en onderzoek
hilko.hartog@vastned.com
tel: 06-22496147
VCOC
Vastned Management BV

Jan Hagenouw

Bestuurslid
Bereikbaarheid
e-mail: jan@hagenouw.net
tel: 06-54312512
Belangenvereniging Hoog Catharijne
Hagenouw Eten & drinken

Marco Grob

Bestuurslid
Bereikbaarheid
e-mail: mgrob@centraalmuseum.nl
tel: 06-29621952
Stichting het Utrechts Museumkwartier
Centraal Museum

Marjolein Veenhof

Bestuurslid
Openbare Ruimte
e-mail: marjoleinveenhof@gmail.com
tel: 06-52824200
Ondernemers Vredenburgkwartier
Punte Juwelier
Sebastiaan van Pommeren

Sebastiaan van Pommeren

Bestuurslid
Algemeen
e-mail: sebastiaan@vanpommeren.nl
06-45766033
Overige ondernemers centrum
Van Pommeren
Hans Berkhuijsen

Hans Berkhuijsen

Bestuurslid
Algemeen
e-mail: utrecht@oilvinegar.nl
06-53964823
Overige ondernemers centrum
Oil&Vinegar

Jeroen Puik

Adviseur
Bereikbaarheid
e-mail: jeroen.puik@klepierre.com
tel: 06-52015319
Belangenvereniging Hoog Catharijne
Klepierre

Emiel Fonville

Adviseur
e-mail: e.fonville@utrecht.nl
tel: 06-50748724
Gemeente Utrecht

Organisatie

Het bestuur van CMU wordt ondersteund door een kleine uitvoeringsorganisatie. In de uitvoeringsorganisatie zitten de aanspreekpunten voor de verschillende centrumkwartieren en de aandachtsgebieden van CMU.

Financiering CMU

CMU wordt gefinancierd uit middelen die afkomstig van de stichting Ondernemersfonds Utrecht. Via de OZB-heffing niet woningen draagt u als ondernemer bij aan dit fonds. Als CMU hebben wij trekkingsrecht voor het centrum en dat vormt de basis om onze activiteiten te kunnen betalen. Meer informatie over het ondernemersfonds is te vinden op de website van de stichting Ondernemersfonds Utrecht.