Bestuur en organisatie

Centrummanager Jeroen Roose-van Leijden

Jeroen Roose-van Leijden

Centrummanager
Aandachtsgebied: Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers
Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag via 06-39719777 of centrummanager@cmutrecht.nl

Arjan Kleuver (CMU)

Voorzitter (onafhankelijk)
Aandachtsgebieden: Ontwikkeling en ondersteuning ondernemers; Toekomst en onderzoek
e-mail: voorzitter@cmutrecht.nl
tel: 06-42679066

Tom Broekman (Thom Broekman - De Rode Winkel)

Secretaris/Penningmeester; bestuurslid namens VCOC
Aandachtsgebied: Openbare ruimte
e-mail: tombroekman@broekmanderodewinkel.nl
tel: 06-20738393

Maryse Francois (Winkel van Sinkel)

Bestuurslid namens Koninklijke Horeca Nederland, Utrecht centrum
Aandachtsgebied: Marketing
e-mail: maryse@dewinkelvansinkel.nl
tel: 06-54304489

Joyce Verdijk (De Bijenkorf)

Bestuurslid namens Grootwinkelbedrijven Utrecht centrum
Aandachtsgebied: Marketing
e-mail: joyce.verdijk@debijenkorf.nl
tel: 06-11687466

Hilko Hartog (Vastned Management BV)

Bestuurslid namens VCOC
Aandachtsgebied: Toekomst en onderzoek
e-mail: hilko.hartog@vastned.com
tel: 06-22496147

Jan Hagenouw (Hagenouw Eten & drinken)

Bestuurslid namens Belangenvereniging Hoog Catharijne
Aandachtsgebied: Bereikbaarheid
e-mail: jan@hagenouw.net
tel: 06-54312512

Marco Grob (Centraal Museum)

Bestuurslid namens Stichting het Utrechts Museumkwartier
Aandachtsgebied: Bereikbaarheid
e-mail: mgrob@centraalmuseum.nl
tel: 06-29621952

Marjolein Veenhof (Juwelier Punte)

Bestuurslid namens ondernemers Vredenburgkwartier
e-mail: marjoleinveenhof@gmail.com
tel: 06-52824200
Sebastiaan van Pommeren

Sebastiaan van Pommeren (Van Pommeren)

Bestuurslid overige ondernemers centrum
e-mail: sebastiaan@vanpommeren.nl
030-2316769
Hans Berkhuijsen

Hans Berkhuijsen (Oil&Vinegar)

Bestuurslid overige ondernemers centrum
e-mail: utrecht@oilvinegar.nl
06-5396823

Jeroen Puik (Klepierre)

Adviseur
Aandachtsgebied: Bereikbaarheid
Belangenvereniging Hoog Catharijne
e-mail: jeroen.puik@klepierre.com
tel: 06-52015319

Emiel Fonville (Gemeente Utrecht)

Adviseur
e-mail: e.fonville@utrecht.nl
tel: 06-50748724

Organisatie

Het bestuur van CMU wordt ondersteund door een kleine uitvoeringsorganisatie. In de uitvoeringsorganisatie zitten de aanspreekpunten voor de verschillende centrumkwartieren en de aandachtsgebieden van CMU.

Financiering CMU

CMU wordt gefinancierd uit middelen die afkomstig van de stichting Ondernemersfonds Utrecht. Via de OZB-heffing niet woningen draagt u als ondernemer bij aan dit fonds. Als CMU hebben wij trekkingsrecht voor het centrum en dat vormt de basis om onze activiteiten te kunnen betalen. Meer informatie over het ondernemersfonds is te vinden op de website van de stichting Ondernemersfonds Utrecht.